Table 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't exist Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubieniowie - News
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubieniowie

Nawigacja

Aktualnie online

-> Gości online: 4

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 7
-> Najnowszy użytkownik: sebastiancichocki

Losowa Fotka

Prognoza pogody

PROJEKTY

STOP DOPALACZOM

Przetłumacz stronę


Ważne informacje

Wyniki nauczania

Dokumenty szkolne

Konkursy

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ankieta

Czy lubisz wakacje?

Tak
Tak
100% [1 głos]

Nie
Nie
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 1
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 19/06/2014 19:59

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Ciekawe strony

Prace uczniów

Samorząd Uczniowski

Powitanie

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubieniowie.

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

W każdy pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy rodziców na DZIEŃ OTWARTY.

Nauczyciele czekają na Rodziców w godzinach od 16.30 do 17.30.

Serdecznie zapraszamy!

Zajęcia opiekuńczo - wychowawcze

INFORMACJA DLA RODZICÓW

 

W czasie przerwy świątecznej, rozpoczynającej się 22 XII 2014 roku i trwającej do 06 I 2015 roku szkoła zapewnia zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

Zajęcia (wynikające z Państwa potrzeb) odbywać się będą w godzinach 800 – 1400.

UWAGA! ALARM!

W bieżącym roku szkolnym, w naszej szkole rozległ się szereg sygnałów alarmowych, informujący o zagrożeniu przeciwpożarowym. Były to ćwiczenia ewakuacyjne na wypadek pożaru w budynku szkoły. Wszyscy uczniowie i pracownicy, zgodnie z planem ewakuacji podczas zagrożenia, opuszczali budynek szkoły, udając się na plac apelowy. Wychowawcy klas zdawali raport o frekwencji dyrektorowi szkoły. Po odebraniu raportów o przebiegu ewakuacji, dyrektor szkoły odwoływał alarm. W trosce o bezpieczeństwo uczniów został przeprowadzony alarm przeciwpożarowy z udziałem strażaków.

Owoce w szkole

"Owoce w szkole"

Stop! Dla batoników, chipsów i napojów energetyzujących. Nasza szkoła już od 5 lat promuje zdrową żywność i zdrowy tryb życia. Uczniowie spożywając śniadania starają się jeść owoce, warzywa i jogurty. Od 2 lat jesteśmy w programie „Owoce w szkole”, który sobie chwalimy i polecamy. Od 3 lat jesteśmy w programie: „Szkoła Promująca zdrowie”.

Kubuś Puchatek

„Kubuś Puchatek”

Uczniowie klas I- III uczęszczający do Świetlicy Szkolnej wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Świetlicę Szkolną przy Szkole Podstawowej w Reczu z okazji 88 urodzin Kubusia Puchatka.  Na konkurs wpłynęło 20 pięknych, wykonanych ciekawymi technikami prac. Przedstawiały one postacie Kubusia, Tygryska, Osiołka, Prosiaczka, ich wesołe zabawy, figle i brykanie. Do konkursu Komisja wybrała 6 prac.

 

I tak praca Mai Staszak zajęła II miejsce a prace Paulinki Radomskiej i Małgosi Krakowiak zajęły III miejsce. Uczennice zostały nagrodzone dyplomami i upominkami. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie a zwycięzcom gratulujemy!!!.

Oszczędna świnka

Oszczędna świnka

Po raz kolejny przystąpiliśmy do konkursu organizowanego przez SGB pod patronatem BS w Choszcznie /o Recz „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym”.

Uczniowie uczą się oszczędzać pieniążki, wpłacając je systematycznie na książeczkę SKO, by uzbierać większą sumę na zakup wymarzonego sprzętu, wycieczkę czy super wakacje.

W listopadzie przystąpiliśmy do konkursu „Oszczędna Świnka”. Uczniowie na zajęciach w świetlicy szkolnej wykonali skarbonki – świnki z materiałów nadających się do recyklingu, czyli z odpadów. W ruch poszły plastikowe opakowania po napojach, pudełka kartonowe, gazety, papier kolorowy, korki, skrawki filcu, klej, farby i tak „wyczarowaliśmy” cztery świnki. Nazwaliśmy je : Groszówka, Śmieszka, Chrum-Chrum, Długouszka. Zdjęcia świnek pani Dorotka umieściła na stronie internetowej konkursu www.skowsgb.pl. Teraz głosujemy na nasze świnki. Do  28 XI możemy codziennie oddać tylko jeden  głos. Trzymamy kciuki za nasze świnki i oczywiście głosujemy!!!

 

http://www.skowsgb.pl/oszczedna-swinka/list…

Szkoła promująca zdrowie

Szkoła promująca zdrowie

        W ramach programu edukacyjno – wychowawczego promującego zdrowy i aktywny styl życia, klasa szósta brała udział w zajęciach „ Zielona Szkoła’. Dwa dni – piątek i sobota, hala sportowa w Reczu należała do nas. Gry zespołowe, tenis stołowy, taniec, badminton – sprawiły, że czas upłynął bardzo szybko. Dodatkową atrakcją były zajęcia plastyczne na temat zgubnych nałogów. Jesteśmy świadomi, jak ważna w życiu młodego człowieka jest aktywność fizyczna, czynny wypoczynek. W tym roku szkolnym zbliżamy się do mety trzyletniego programu „ Szkoły Promującej Zdrowie”. Przez ten okres poznawaliśmy zasady zdrowia psychicznego i fizycznego. Podczas „Zielonej Szkoły” wypracowaliśmy hasło przewodnie: ABY BYĆ ZDROWYM - TRZEBA ZDROWO ŻYĆ!!!

UROCZYSTOŚCIE ŚLUBUJEMY...

UROCZYSTOŚCIE ŚLUBUJEMY...

UROCZYSTOŚCIE ŚLUBUJEMY... 

 
      Dnia 27 października 2014 roku przeżywaliśmy szczególnie ważny moment w naszej szkole. Odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubieniowie. Uczniowie klasy pierwszej przygotowywali się do tej uroczystości od początku roku szkolnego. Uczyli się dzielnie tekstów, wierszy, piosenek, które wytrwale ćwiczyli podczas prób. Tego dnia uczniowie klasy I odświętnie ubrani, całe grono pedagogiczne, rodzice pierwszoklasistów oraz goście zebrali się w pięknie udekorowanym holu. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie przedstawiając inscenizację pt.: „Pasowanie z Czterema Porami Roku”. Uczniowie błysnęli talentem i momentami spontanicznością. Wspaniałe przedstawienie jest dowodem, że dzieci są gotowe do sumiennej pracy w szkole. Podczas części oficjalnej, dyrektor szkoły p. Jerzy Mikuła pasował każdego pierwszoklasistę na ucznia. To był bardzo uroczysty moment. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Brzęczek Aleksandra życzyła sukcesów w nauce oraz zapewniała o pomocy i opiece starszych kolegów w szkole i poza nią. Do życzeń dołączyli się zaproszeni goście. Każda klasa obdarowała swoich młodszych kolegów prezentami. Wspaniale spisali się również rodzice pierwszoklasistów. Przygotowali bardzo pomysłową dekorację do przedstawienia oraz "słodkie" przyjęcie. Ten dzień na długo zostanie pierwszakom w pamięci. Na twarzach pierwszoklasistów widniał szeroki uśmiech. Nad całością czuwała wychowawczyni Jolanta Górniak.

Spotkanie Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

Spotkanie Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

Spotkanie Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

Dn. 16.10.2014 r. z okazji przeżywanego Dnia Papieskiego i kolejnej rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową w Zespole Szkół Publicznych w Bielicach odbyło się V spotkanie Rodziny Szkół im. Jana Pawła II, w którym wzięło udział dziesięć placówek.

Do Bielic przybyły delegacje z dziewięciu szkół: Szkoły Podstawowej w Będargowie, Szkoły Podstawowej w Krępsku, Szkoły Podstawowej w Lubieniowie, Szkoły Podstawowej w Marianowie, Szkoły Podstawowej w Mostkowie, Szkoły Podstawowej nr 5 w Stargardzie Szczecińskim, Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie, Gimnazjum w Maszewie i Zespołu Szkół Publicznych w Trzygłowie. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą o godz. 11.00, której przewodniczył ks. Piotr Superlak – dyrektor Wydziału Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej. Mszę Świętą koncelebrowali księża: ks. proboszcz Jan Faron z parafii Bielice, ks. proboszcz Krzysztof Okrzyński z parafii Brzeziny.

Wygenerowano w sekund: 0.06
1,907,748 unikalne wizyty
Table 'splubien_2.fusion0efab_email_verify' doesn't exist