Table 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't exist Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubieniowie - News
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubieniowie

Nawigacja

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 6
-> Najnowszy użytkownik: sebastiancichocki

Losowa Fotka

Prognoza pogody

PROJEKTY

STOP DOPALACZOM

Przetłumacz stronę


Ważne informacje

Wyniki nauczania

Dokumenty szkolne

Konkursy

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ankieta

Czy lubisz wakacje?

Tak
Tak
100% [1 głos]

Nie
Nie
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 1
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 19/06/2014 19:59

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Ciekawe strony

Prace uczniów

Samorząd Uczniowski

Powitanie

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubieniowie.

Konkurs "Złota piętnastka"

Złota piętnastka

Przedstawiamy cząstkowe wyniki konkursu "Złota piętnastka". Przed Wami 10 pierwszych miejsc. Zachęcamy do aktywnego udziału i życzymy powodzenia.

 

Miejsce Nazwisko i imię Suma punktów Konkurs
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII XIII XIV XV
1 Stefańska Sandra 23 12 10 1                        
2 Tokaj Marlena 21 7 12 2                        
3 Milewski Piotr 21 0 14 7                        
4 Kołodziejski Sebastian 19 12 6 1                        
5 Kozhempa Wiktoria 17 14 0 3                        
6 Nawrot Michał 16 4 8 4                        
7 Lenik Rafał 16 0 2 14                        
8 Brydzińska Oliwia 13 8 4 1                        
9 Milewski Jacek 12 0 0 12                        
10 Majewska Paulina 12 8 3 1                        

Jabłka na Dzień Edukacji Narodowej

Jabłka na Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela, jest polskim świętem państwowym oświaty i szkolnictwa wyższego. Zostało ono ustanowione 27 kwietnia 1972 r. na mocy ustawy — Karta praw i obowiązków nauczyciela pod nazwą Dzień Nauczyciela, a następnie w 1982 r. przemianowano je na Dzień Edukacji Narodowej. Święto to upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej, która była pierwszym ministerstwem oświaty publicznej w Polsce. Komisja ta została powołana z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego na mocy uchwały Sejmu Rozbiorowego z dnia 14 października 1773 roku.

W naszej szkole, w ramach obchodów tego ważnego dla nas święta, uczniowie przygotowali wszystkim pracownikom liczne niespodzianki, jako wyraz podziękowania za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Były więc życzenia, wiersze i piosenki oraz odbyła się wielka gala, na której dyrektor, nauczyciele i wszyscy pracownicy administracji i obsługi otrzymali smaczne, rumiane jabłuszka, jako nagrody w poszczególnych kategoriach konkursowych. Miłym akcentem były również samodzielnie wykonane przez uczniów portrety pracowników naszej szkoły, które ozdobiły ściany korytarzy.

Oj, działo się!

Oj, działo się!

2 października, wraz z innymi uczniami szkół powiatu choszczeńskiego, mieliśmy okazję obserwować ćwiczenia taktyczno – bojowe pod kryptonimem „Kolej”, w których uczestniczyło ok. 90 strażaków (KP PSP w Choszcznie, OSP z całego powiatu), policjantów i pracowników Straży Ochrony Kolei. Celem ćwiczeń było doskonalenie współdziałania służb oraz organizacji i prowadzenia działań w sytuacjach kryzysowych stwarzających zagrożenie dla wielu osób oraz mienia w wielkich rozmiarach.

Scenariusz ćwiczeń obejmował katastrofę kolejową, do której doszło na przejeździe w Choszcznie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, a na jeden z nich dodatkowo najechał pociąg towarowy. Ponieważ w pojazdach znajdowało się 9 osób, natychmiast przeprowadzona została akcja ratunkowa. Ponadto, podczas gwałtownego hamowania pociągu, zaprószony został ogień, który spowodował pożar pobliskich zarośli. Aby tego było mało, w wypadku uczestniczył również samochód, w którym jechało trzech przestępców. Natychmiast na miejscu zdarzenia pojawili się antyterroryści. Na przejeździe doszło do strzelaniny, a do schwytania przestępców przyczynił się w dużej mierze pies policyjny.

Emocje, które towarzyszyły nam podczas obserwacji ćwiczeń służb mundurowych naszego powiatu, na długo jeszcze pozostaną z nami. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu i dziękujemy za zaproszenie oraz liczne gadżety, które otrzymaliśmy w nagrodę za prawidłowo udzielane odpowiedzi na pytania konkursowe przygotowane przez pracowników kolei. 

Galeria 


Niezwykła wizyta

Niezwykła wizyta

25 września naszą szkołę odwiedzili policjanci, którzy spotkali się z uczniami klasy pierwszej w ramach programu: „Zabłyśnij na drodze” realizowanego przez Powiatową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Powiatową Komendę Policji w Choszcznie. Podczas spotkania policjanci przypomnieli uczniom o podstawowych zasadach ruchu drogowego oraz bezpiecznych zachowaniach w drodze do i ze szkoły. Mundurowym towarzyszył reprezentant Powiatowej Rady BRD – pan Krzysztof Zieliński oraz aspirant Stopek i orzełek (maskotka powiatu).

Na pamiątkę spotkania wszyscy pierwszoklasiści otrzymali odblaskowe opaski i kamizelki, by od dziś mogli „błyszczeć” na drodze, a dodatkowo „Elementarz zasad bezpieczeństwa” rozdawany dzieciom w  ramach programu prewencyjnego „Przyjaciele Gryfusia” prowadzonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

21 września w naszej szkole odbyło się pierwsze zebranie z rodzicami w nowym roku szkolnym. Wszystkich przybyłych serdecznie powitała pani Barbara Tomicz, a następnie przedstawiła kadrę nauczycielską, przekazała ogólne informacje na temat pracy szkoły oraz zapoznała z kalendarzem szkolnym, w tym z harmonogramem konkursów. Podczas zebrania rodzicom zaprezentowane zostały także informacje na temat:

  • pracy i regulaminu świetlicy szkolnej –  p. Katarzyna Wasiluk
  • Statutu – p. Dorota Rakowska
  • WSO – p. Jolanta Górniak
  • Programu Profilaktycznego – p. Lucyna Pater
  • zmian w przepisach prawa wchodzących w życie 1 września 2015 r. – p. Łukasz Ciemcioch.

 

Po części ogólnej wychowawcy zaprosili rodziców do klas, gdzie przeprowadzili wybory do klasowych rad rodziców, przedstawili najważniejsze postulaty swojej pracy wychowawczej oraz zapoznali wszystkich przybyłych z PSO obowiązującymi w naszej szkole, a rodzice uczniów klasy VI dodatkowo jeszcze ze strukturą sprawdzianu szóstoklasisty. Rodzice uczniów złożyli również deklaracje odnośnie uczestnictwa ich dzieci w lekcjach religii i etyki.

 

W końcowej części zebrania zostały omówione sprawy klasowe (wycieczki, opłaty, składki, sprawy wychowawcze itp.) Zainteresowanym rodzicom wychowawcy i nauczyciele poszczególnych przedmiotów przekazali w indywidualnych rozmowach informacje na temat wyników w nauce i zachowania oraz spostrzeżeń dotyczących ich dzieci.

 

Szanowni Rodzice! Bardzo dziękujemy za liczne przybycie na zebranie. Mamy nadzieję,  że nasza współpraca będzie bardzo owocna, a Państwa zaangażowanie w życie naszej szkoły oraz wspólnie wypracowane rozwiązania wpłyną na rozwój Państwa dzieci i ich wyniki w nauce.

Zebranie z rodzicami

21 września 2015r. o godz. 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej w Lubieniowie.

Serdecznie zapraszamy.

Piknik z okazji powitania JESIENI!

Piknik z okazji powitania JESIENI!

Strasznie spodobało nam się wspólne spędzanie wolnego czasu, dlatego znów postanowiliśmy urządzić sobie piknik. Tym razem spotkaliśmy się 17 września w Lubieniowie, by w miłej atmosferze powitać jesień.

            Najpierw tradycyjnie odbyło się pieczenie kiełbasek. Posileni, mogliśmy oddać się zabawom. Rozpoczęliśmy od gier zespołowych i naszej ulubionej gry w dwa ognie. Następnie, zaopatrzeni w kolorową kredę, upiększyliśmy niezwykłymi malowidłami chodnik wokół szkolnego boiska. Największą atrakcję zostawiliśmy sobie jednak na deser. Co to takiego? Już odpowiadamy: WIELKIE PODCHODY. Podzieleni na dwie drużyny tropiliśmy się po całym Lubieniowie, wzbudzając niemałe zainteresowanie wszystkich mieszkańców wsi. Na zakończenie pikniku wspólnie pośpiewaliśmy i odtańczyliśmy wesoły taniec labado.

            Miło nam, że nasze spotkania cieszą się tak dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Dziękujemy za wszelką pomoc i wspólną zabawę.

GALERIA

Pożegnanie lata w Nętkowie

Pożegnanie lata w Nętkowie

11 września spotkaliśmy się w Nętkowie, by wspólnie pożegnać LATO. Ponieważ nikt z nas nie lubi pożegnań, więc postanowiliśmy zrobić to na wesoło. 

O godzinie 15.00 stawiliśmy się na miejscu zbiórki w komplecie: nauczyciele, uczniowie, rodzice – każdy uzbrojony w kijek i zaopatrzony w smaczną kiełbaskę. Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnego ogniska i biesiady na świeżym powietrzu. Po wspaniałej uczcie przyszedł czas na zabawę. Najwięcej emocji dostarczyły rozgrywki w dwa ognie, szczególnie mecz: dzieciaki kontra dorośli. Następnie, by nieco się wyciszyć i zregenerować siły, oddaliśmy się słodkiemu szaleństwu w postaci konsumpcji przepysznych czekoladek. Na zakończenie urządziliśmy sobie mały konkurs rzutów piłką do kosza. Zabawa była przednia!

Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne spotkania! 

Witaj, Szkoło!

Witaj, Szkoło!

ROK SZKOLNY 2015/2016

Kochani! Minęły dwa miesiące wspaniałych, beztroskich wakacji. Za nami morskie kąpiele, wędrówki po górskich szlakach, spacery po lesie i zabawa od rana do wieczora… Rozpoczął się nowy rok szkolny. Dziś, opaleni, wypoczęci, pełni cudownych wspomnień, wróciliśmy do szkoły. Już od jutra czekają na nas lekcje i nowe obowiązki. Na początku trudno nam będzie temu wszystkiemu sprostać, ale na pewno damy radę!

            W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów i zapału w zdobywaniu wiedzy. I pamiętajcie,

że jeszcze tylko
wrzesień, październik, listopad,
grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec
i...
Wakacje, znów będą wakacje,
Na pewno mam rację wakacje będą znów!

Wygenerowano w sekund: 0.04
2,295,291 unikalne wizyty
Table 'splubien_2.fusion0efab_email_verify' doesn't exist