Table 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't exist Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubieniowie - News
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubieniowie

Nawigacja

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 7
-> Najnowszy użytkownik: sebastiancichocki

Losowa Fotka

Prognoza pogody

PROJEKTY

STOP DOPALACZOM

Ważne informacje

Wyniki nauczania

Dokumenty szkolne

Konkursy

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ankieta

Czy lubisz wakacje?

Tak
Tak
100% [1 głos]

Nie
Nie
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 1
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 19/06/2014 19:59

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Ciekawe strony

Prace uczniów

Samorząd Uczniowski

Powitanie

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubieniowie.

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

W każdy pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy rodziców na DZIEŃ OTWARTY.

Nauczyciele czekają na Państwa w godzinach od 16.30 do 17.30.

Serdecznie zapraszamy!

Kubuś Puchatek

„Kubuś Puchatek”

Uczniowie klas I- III uczęszczający do Świetlicy Szkolnej wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Świetlicę Szkolną przy Szkole Podstawowej w Reczu z okazji 88 urodzin Kubusia Puchatka.  Na konkurs wpłynęło 20 pięknych, wykonanych ciekawymi technikami prac. Przedstawiały one postacie Kubusia, Tygryska, Osiołka, Prosiaczka, ich wesołe zabawy, figle i brykanie. Do konkursu Komisja wybrała 6 prac.

 

I tak praca Mai Staszak zajęła II miejsce a prace Paulinki Radomskiej i Małgosi Krakowiak zajęły III miejsce. Uczennice zostały nagrodzone dyplomami i upominkami. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie a zwycięzcom gratulujemy!!!.

Oszczędna świnka

Oszczędna świnka

Po raz kolejny przystąpiliśmy do konkursu organizowanego przez SGB pod patronatem BS w Choszcznie /o Recz „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym”.

Uczniowie uczą się oszczędzać pieniążki, wpłacając je systematycznie na książeczkę SKO, by uzbierać większą sumę na zakup wymarzonego sprzętu, wycieczkę czy super wakacje.

W listopadzie przystąpiliśmy do konkursu „Oszczędna Świnka”. Uczniowie na zajęciach w świetlicy szkolnej wykonali skarbonki – świnki z materiałów nadających się do recyklingu, czyli z odpadów. W ruch poszły plastikowe opakowania po napojach, pudełka kartonowe, gazety, papier kolorowy, korki, skrawki filcu, klej, farby i tak „wyczarowaliśmy” cztery świnki. Nazwaliśmy je : Groszówka, Śmieszka, Chrum-Chrum, Długouszka. Zdjęcia świnek pani Dorotka umieściła na stronie internetowej konkursu www.skowsgb.pl. Teraz głosujemy na nasze świnki. Do  28 XI możemy codziennie oddać tylko jeden  głos. Trzymamy kciuki za nasze świnki i oczywiście głosujemy!!!

 

http://www.skowsgb.pl/oszczedna-swinka/list…

Szkoła promująca zdrowie

Szkoła promująca zdrowie

        W ramach programu edukacyjno – wychowawczego promującego zdrowy i aktywny styl życia, klasa szósta brała udział w zajęciach „ Zielona Szkoła’. Dwa dni – piątek i sobota, hala sportowa w Reczu należała do nas. Gry zespołowe, tenis stołowy, taniec, badminton – sprawiły, że czas upłynął bardzo szybko. Dodatkową atrakcją były zajęcia plastyczne na temat zgubnych nałogów. Jesteśmy świadomi, jak ważna w życiu młodego człowieka jest aktywność fizyczna, czynny wypoczynek. W tym roku szkolnym zbliżamy się do mety trzyletniego programu „ Szkoły Promującej Zdrowie”. Przez ten okres poznawaliśmy zasady zdrowia psychicznego i fizycznego. Podczas „Zielonej Szkoły” wypracowaliśmy hasło przewodnie: ABY BYĆ ZDROWYM - TRZEBA ZDROWO ŻYĆ!!!

UROCZYSTOŚCIE ŚLUBUJEMY...

UROCZYSTOŚCIE ŚLUBUJEMY...

UROCZYSTOŚCIE ŚLUBUJEMY... 

 
      Dnia 27 października 2014 roku przeżywaliśmy szczególnie ważny moment w naszej szkole. Odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubieniowie. Uczniowie klasy pierwszej przygotowywali się do tej uroczystości od początku roku szkolnego. Uczyli się dzielnie tekstów, wierszy, piosenek, które wytrwale ćwiczyli podczas prób. Tego dnia uczniowie klasy I odświętnie ubrani, całe grono pedagogiczne, rodzice pierwszoklasistów oraz goście zebrali się w pięknie udekorowanym holu. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie przedstawiając inscenizację pt.: „Pasowanie z Czterema Porami Roku”. Uczniowie błysnęli talentem i momentami spontanicznością. Wspaniałe przedstawienie jest dowodem, że dzieci są gotowe do sumiennej pracy w szkole. Podczas części oficjalnej, dyrektor szkoły p. Jerzy Mikuła pasował każdego pierwszoklasistę na ucznia. To był bardzo uroczysty moment. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Brzęczek Aleksandra życzyła sukcesów w nauce oraz zapewniała o pomocy i opiece starszych kolegów w szkole i poza nią. Do życzeń dołączyli się zaproszeni goście. Każda klasa obdarowała swoich młodszych kolegów prezentami. Wspaniale spisali się również rodzice pierwszoklasistów. Przygotowali bardzo pomysłową dekorację do przedstawienia oraz "słodkie" przyjęcie. Ten dzień na długo zostanie pierwszakom w pamięci. Na twarzach pierwszoklasistów widniał szeroki uśmiech. Nad całością czuwała wychowawczyni Jolanta Górniak.

Spotkanie Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

Spotkanie Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

Spotkanie Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

Dn. 16.10.2014 r. z okazji przeżywanego Dnia Papieskiego i kolejnej rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową w Zespole Szkół Publicznych w Bielicach odbyło się V spotkanie Rodziny Szkół im. Jana Pawła II, w którym wzięło udział dziesięć placówek.

Do Bielic przybyły delegacje z dziewięciu szkół: Szkoły Podstawowej w Będargowie, Szkoły Podstawowej w Krępsku, Szkoły Podstawowej w Lubieniowie, Szkoły Podstawowej w Marianowie, Szkoły Podstawowej w Mostkowie, Szkoły Podstawowej nr 5 w Stargardzie Szczecińskim, Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie, Gimnazjum w Maszewie i Zespołu Szkół Publicznych w Trzygłowie. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą o godz. 11.00, której przewodniczył ks. Piotr Superlak – dyrektor Wydziału Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej. Mszę Świętą koncelebrowali księża: ks. proboszcz Jan Faron z parafii Bielice, ks. proboszcz Krzysztof Okrzyński z parafii Brzeziny.

Dziewczyny nie zawiodły

Dziewczyny nie zawiodły

Dziewczyny nie zawiodły!

            30 września nasi chłopcy mogli poczuć się naprawdę wyjątkowo.  Dziewczęta, te całkiem małe i te nieco starsze, przygotowały dla całej męskiej części szkolnej braci moc niespodzianek z okazji przypadającego tego dnia ich święta, czyli Dnia Chłopaka. Były najpiękniejsze życzenia, drobne upominki i całe góry słodkości. Gromkie „STO LAT!” niemal przez cały dzień rozbrzmiewało z poszczególnych sal. A to wszystko dla naszych wspaniałych chłopaków.

Drodzy Koledzy, z okazji Waszego święta, przyjmijcie od nas te oto życzenia:

Żyjcie tak, aby każdy kolejny dzień
Był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniajcie każdą chwilę tak,
Aby potem wspominać ją z radością.
Czerpcie energię ze słońca,
Kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Żyjcie najpiękniej jak umiecie.

 

Dziewczęta

Nowy rok szkolny czas rozpocząć!

Nowy rok szkolny czas rozpocząć!

Nowy rok szkolny czas rozpocząć!

Tak niedawno rozstaliśmy się i udaliśmy na zasłużone wakacje, a już nadszedł czas powrotu i spotkania. Za nami dwa miesiące wspaniałych beztroskich wakacji. Wróciliśmy do szkoły opaleni, wypoczęci i pełni cudownych wspomnień, które jeszcze kilka dni temu były wakacyjną rzeczywistością.

Wiemy, że nie tak łatwo jest pożegnać szum morskich fal, śpiew ptaków, złociste plaże, błękit bezchmurnego nieba, górskie szlaki, szalone przygody, wakacyjnych przyjaciół. Ach! Dlaczego to tak szybko minęło?

Wakacje mają to do siebie, że zawsze trwają zbyt krótko i kończą się w najmniej odpowiednim momencie. Chociaż są tacy, którzy już w sierpniu marzą o tym, by wreszcie zaczęła się szkoła. Brakuje im szkolnych znajomych, z którymi mogliby snuć opowieści o przeżytych przygodach…

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 życzymy wszystkim wiele radości płynącej z obcowania z nauką, dobrych ocen i samych szczęśliwych dni. A „pierwszaków” i wszystkich „nowych” zapewniamy, że w naszej szkole wcale nie jest źle.

POWODZENIA!

Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 - 1 września 2014r.

710 - odjazd autobusu z Nętkowa

715 - odjazd autobusu z Grabowca

745 - zbiórka uczniów w kościele w Lubieniowie

800 - Msza św.

900 - Uroczysty apel

1000 - odwóz uczniów do domu

Wygenerowano w sekund: 0.22
1,818,800 unikalne wizyty
Table 'splubien_2.fusion0efab_email_verify' doesn't exist