Table 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't exist Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubieniowie - News
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubieniowie

Nawigacja

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 6
-> Najnowszy użytkownik: sebastiancichocki

Losowa Fotka

Prognoza pogody

PROJEKTY

STOP DOPALACZOM

Przetłumacz stronę


Ważne informacje

Wyniki nauczania

Dokumenty szkolne

Konkursy

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ankieta

Czy lubisz wakacje?

Tak
Tak
100% [1 głos]

Nie
Nie
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 1
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 19/06/2014 19:59

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Ciekawe strony

Prace uczniów

Samorząd Uczniowski

Powitanie

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubieniowie.

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

W każdy pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy rodziców na DZIEŃ OTWARTY.

Nauczyciele czekają na Rodziców w godzinach od 16.30 do 17.30.

Serdecznie zapraszamy!

Wspaniała postawa Michała i Mateusza

Wspaniała postawa Michała i Mateusza

Nasza szkoła dwa lata temu nawiązała współpracę z 2 stargardzkim batalionem saperów mającym swoją siedzibę w tzw. czerwonych koszarach. Od tego czasu kilka razy gościliśmy u siebie saperów, którzy przygotowali dla naszych uczniów kilka prelekcji na temat niewybuchów i niewypałów zrealizowanych w ramach projektu: „Niewypały – Stop – Wezwij Saperów”. Podczas spotkań dzieci zdobyły szeroką wiedzę na temat niewypałów oraz sposobów zachowania się w przypadku zetknięcia się z nimi, a jak wiadomo – w naszej okolicy niestety ich nie brakuje. O tym, jak potrzebne były to zajęcia, mogliśmy się przekonać kilka dni temu.

14 kwietnia Michał Nawrot z klasy IV podczas spaceru po lesie w okolicy Grabowca natknął się na znalezisko, które wydało mu się bardzo niebezpieczne. Nie dotykał znalezionego przedmiotu, a o swoim odkryciu następnego dnia poinformował wychowawczynię klasy panią Barbarę Tomicz. Nauczycielka natychmiast wezwała do szkoły patrol policji i poinformowała przybyłych policjantów o potencjalnie niebezpiecznym przedmiocie znajdującym się w pobliskim lesie. Funkcjonariusze po udaniu się na miejsce wskazane im przez Michała stwierdzili, że znaleziony przez chłopca przedmiot to granat moździerzowy. W związku z tym policjanci wezwali patrol saperów ze Stargardu Szczecińskiego w celu podjęcia przez nich niewypału.

Jeszcze tego samego dnia Mateusz Majewski z klasy piątej, ośmielony wzorową postawą kolegi, poinformował szkołę o podobnym przedmiocie, na który natknął się kilka dni wcześniej w okolicach Nętkowa. I o tym znalezisku natychmiast został poinformowany patrol rozminowania. Saperzy, po udaniu się we wskazane przez chłopca miejsce, znaleźli ważącą aż 25 kilogramów bombę lotniczą z czasów II wojny światowej.

Dzięki wzorowej postawie chłopców i właściwej reakcji ze strony szkoły cała akcja podjęcia niebezpiecznych przedmiotów przebiegła bardzo sprawnie i bezpiecznie. Całe zdarzenie jest dobitnym przykładem na to, jak ważne jest uświadamianie dzieci i młodzieży w zakresie właściwej reakcji w styczności z tego typu niebezpiecznymi przedmiotami. Dzięki udziałowi w prelekcjach chłopcy wiedzieli jak zachować się w przypadku zetknięcia z niewybuchem oraz jakie podjąć dalsze kroki.

Za swoją dzielną postawę Michał i Mateusz zostali wyróżnieni dodatkowymi punktami, które zostały dopisane do ich Kart Zachowania, drobnymi upominkami, a przez dowódcę jednostki ze Stargardu Szczecińskiego – zaproszeniem na obchody Święta 2. Stargardzkiego Batalionu Saperów, które miały miejsce 20 kwietnia. Chłopcy z wielką przyjemnością uczestniczyli w uroczystości, na którą udali się wraz z wychowawczynią oraz kilkoma innymi uczniami ze swoich klas. Szczególnie duże wrażenie zrobiła na nich defilada wojskowa oraz pokaz sprzętu wojskowego, a saperska grochówka smakowała wprost wybornie.

BRAWO, CHŁOPAKI!

http://www.bezpieczenstwo.wzp.pl/aktualnosci/sukces-akcji-niewypaly-stop-wezwij-saperow

http://www.wojsko-polskie.pl/pl/z-zycia-wojska/39698,wzorowa-postawa-uczniow.html

Informacja dla rodziców uczniów klasy VI

UWAGA RODZICE SZÓSTOKLASISTÓW

W związku z dotacją celową z budżetu państwa na darmowe podręczniki w roku szkolnym 2015/2016 dla klasy I gimnazjum informuję, iż uczniowie klas pierwszych ginazjum zostaną zaopatrzeni w darmowy komplet podręczników 01 września 2015r., na zasadzie wypożyczenia podręczników na jeden rok szkolny.
Proszę o nie kupowanie podręczników.

Dyrektor gimnazjum- Joanna Urbańska

Wyjazd na basen

Wyjazd na basen

Niemal wszyscy uczniowie naszej szkoły uwielbiają sport. Najwięcej czasu spędzamy oczywiście na boisku biegając za piłką, ale i inne dyscypliny sprawiają nam dużo frajdy. Często można nas spotkać raźno maszerujących z kijkami w okolicach Lubieniowa i Nętkowa, gdyż pasjonuje nas nordic walking, lub z daleka dojrzeć nasze koszulki odblaskowe, gdy jedziemy na wyprawę rowerową. Ostatnio nawet wraz z naszymi nauczycielami byliśmy dwa razy na basenie w Pływalni „Wodny Raj” w Choszcznie. Podczas pobytu w tym obiekcie nie tylko dobrze się bawiliśmy, ale także mieliśmy okazję wykazać się przed kolegami swoimi umiejętnościami pływackimi. Na basenie czekało na nas wiele atrakcji, między innymi zjeżdżalnie czy jacuzzi. Czas spędzony w „Wodnym Raju” był wspaniałym sposobem na relaks i odskocznią od codziennych zajęć. Miejmy nadzieję, że to nie ostatnia taka wycieczka.

Próbne sprawdziany

Próbne sprawdziany

1 kwietnia 2015r. szóstoklasiści w całej Polsce pisali sprawdzian szóstoklasisty przygotowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Uczniowie do tego sprawdzianu przygotowywali się przez wiele miesięcy. 

Szkoła uczestniczyła w kilku projektach, dzięki którym uczniowie rzetelnie sprawdzili swoją wiedzę.

Nasi szóstoklasiści napisali cztery próbne sprawdziany: 

  • Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty z Operonem,
  • Diagnoza przed sprawdzianem - wydawnictwa Nowa Era,
  • Próbny sprawdzian szóstoklasisty z WSiP,
  • Próbny sprawdzian - wydawnictwa GWO.

Dzięki odpowiednim narzędziom udostępnionym przez poszczególne wydawnictwa, mogliśmy sprawdzić poziom wiedzy i umiejętności uczniów. Rodzice, nauczyciele i uczniowie dowiedzieli się jak te wyniki plasują się na tle innych uczniów z całej Polski.

Wyniki tych diagnoz ukazywały ich silne i słabe strony, dzięki czemu motywowały do nauki.

Dzięki takiej ilości próbnych sprawdzianów nasi uczniowie nie mieli problemu z techniczną stroną egzaminu. Bez problemu kodowali swoje odpowiedzi i potrafili tak rozłożyć pracę, aby wystarczyło czasu na każde zadanie.

Na kwietniowy sprawdzianie uczniowie przyszli uśmiechnięci i pełni wiary we własne umiejetności.

Teraz czekamy na wyniki.

Wesołych Świąt

Sprawdzian szóstoklasisty

Sprawdzian szóstoklasisty

1 IV 2015r. uczniowie klasy szóstej piszą ogólnopolski sprawdzian szóstoklasisty.

 

Zyczymy powodzenia wszystkim szóstoklasistom i trzymamy kciuki.


Góra grosza

Góra grosza

Nasza szkoła kolejny raz brała udział w akcji Góra Grosza.

 

Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

 

 

 

 

W sumie zebraliśmy 249,74zł.

Przedszkole- 63,15 zł (7,89zł/ucznia)    I miejsce

Klasa I – 55,80zł (3,72zł/ucznia)          IV miejsce

Klasa II – 54,30zł (5,43zł/ucznia)         II miejsce

Klasa III – 6,23zł (0,52zł/ucznia)         VII miejsce

Klasa IV – 8,43zł (1,69zł/ucznia)          V miejsce

Klasa V – 8,70zł (0,67zł/ucznia)           VI miejsce

Klasa VI – 53,13zł (4,09zł/ucznia)        III miejsce

 

 

Dziękujemy za każdy grosz!

 

Samorząd Uczniowski

W świątecznym nastroju

W świątecznym nastroju

Boże Narodzenie to wyjątkowy okres w roku, na który czekają zarówno dorośli, jak i dzieci. My również oczekujemy na nie z niecierpliwością i starannie się do nich przygotowujemy już od początku grudnia. Najpierw wykonujemy świąteczne ozdoby, którymi później pięknie dekorujemy szkołę, wysyłamy najpiękniejsze życzenia, wreszcie ubieramy choinki i organizujemy spotkanie wigilijne, które ma nas wprowadzić w bożonarodzeniowy nastrój.

W tym roku spotkaliśmy się 19 grudnia. Najpierw wspólnie z rodzicami obejrzeliśmy przedstawienie świąteczne w wykonaniu przedszkolaków i uczniów klasy zerowej, a następnie jasełka przygotowane przez uczniów z klas IV-VI. W przepięknej scenerii znów mieliśmy okazję przeżywać sceny związane z narodzinami Chrystusa, wspólnie zaśpiewać kolędy, wysłuchać fragmentów Pisma Świętego, podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia. Następnie usiedliśmy przy pięknie nakrytych stołach, by skosztować wigilijnych potraw i cieszyć się magią nadchodzących świąt. 

Wygenerowano w sekund: 0.12
2,076,953 unikalne wizyty
Table 'splubien_2.fusion0efab_email_verify' doesn't exist