Table 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't exist Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubieniowie - News
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubieniowie

Nawigacja

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 6
-> Najnowszy użytkownik: sebastiancichocki

Losowa Fotka

Prognoza pogody

PROJEKTY

STOP DOPALACZOM

Przetłumacz stronę


Ważne informacje

Wyniki nauczania

Dokumenty szkolne

Konkursy

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ankieta

Czy lubisz wakacje?

Tak
Tak
100% [1 głos]

Nie
Nie
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 1
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 19/06/2014 19:59

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Ciekawe strony

Prace uczniów

Samorząd Uczniowski

Powitanie

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubieniowie.

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

W roku szkolnym 2015/2016, w każdy pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy rodziców na DZIEŃ OTWARTY.

Nauczyciele czekają na Rodziców w godzinach od 15.30 do 16.30.

Serdecznie zapraszamy!

Niezwykła wizyta

Niezwykła wizyta

25 września naszą szkołę odwiedzili policjanci, którzy spotkali się z uczniami klasy pierwszej w ramach programu: „Zabłyśnij na drodze” realizowanego przez Powiatową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Powiatową Komendę Policji w Choszcznie. Podczas spotkania policjanci przypomnieli uczniom o podstawowych zasadach ruchu drogowego oraz bezpiecznych zachowaniach w drodze do i ze szkoły. Mundurowym towarzyszył reprezentant Powiatowej Rady BRD – pan Krzysztof Zieliński oraz aspirant Stopek i orzełek (maskotka powiatu).

Na pamiątkę spotkania wszyscy pierwszoklasiści otrzymali odblaskowe opaski i kamizelki, by od dziś mogli „błyszczeć” na drodze, a dodatkowo „Elementarz zasad bezpieczeństwa” rozdawany dzieciom w  ramach programu prewencyjnego „Przyjaciele Gryfusia” prowadzonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie.

Zebranie z rodzicami

21 września 2015r. o godz. 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej w Lubieniowie.

Serdecznie zapraszamy.

Piknik z okazji powitania JESIENI!

Piknik z okazji powitania JESIENI!

Strasznie spodobało nam się wspólne spędzanie wolnego czasu, dlatego znów postanowiliśmy urządzić sobie piknik. Tym razem spotkaliśmy się 17 września w Lubieniowie, by w miłej atmosferze powitać jesień.

            Najpierw tradycyjnie odbyło się pieczenie kiełbasek. Posileni, mogliśmy oddać się zabawom. Rozpoczęliśmy od gier zespołowych i naszej ulubionej gry w dwa ognie. Następnie, zaopatrzeni w kolorową kredę, upiększyliśmy niezwykłymi malowidłami chodnik wokół szkolnego boiska. Największą atrakcję zostawiliśmy sobie jednak na deser. Co to takiego? Już odpowiadamy: WIELKIE PODCHODY. Podzieleni na dwie drużyny tropiliśmy się po całym Lubieniowie, wzbudzając niemałe zainteresowanie wszystkich mieszkańców wsi. Na zakończenie pikniku wspólnie pośpiewaliśmy i odtańczyliśmy wesoły taniec labado.

            Miło nam, że nasze spotkania cieszą się tak dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Dziękujemy za wszelką pomoc i wspólną zabawę.

GALERIA

Pożegnanie lata w Nętkowie

Pożegnanie lata w Nętkowie

11 września spotkaliśmy się w Nętkowie, by wspólnie pożegnać LATO. Ponieważ nikt z nas nie lubi pożegnań, więc postanowiliśmy zrobić to na wesoło. 

O godzinie 15.00 stawiliśmy się na miejscu zbiórki w komplecie: nauczyciele, uczniowie, rodzice – każdy uzbrojony w kijek i zaopatrzony w smaczną kiełbaskę. Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnego ogniska i biesiady na świeżym powietrzu. Po wspaniałej uczcie przyszedł czas na zabawę. Najwięcej emocji dostarczyły rozgrywki w dwa ognie, szczególnie mecz: dzieciaki kontra dorośli. Następnie, by nieco się wyciszyć i zregenerować siły, oddaliśmy się słodkiemu szaleństwu w postaci konsumpcji przepysznych czekoladek. Na zakończenie urządziliśmy sobie mały konkurs rzutów piłką do kosza. Zabawa była przednia!

Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne spotkania! 

Witaj, Szkoło!

Witaj, Szkoło!

Kochani! Minęły dwa miesiące wspaniałych, beztroskich wakacji. Za nami morskie kąpiele, wędrówki po górskich szlakach, spacery po lesie i zabawa od rana do wieczora… Rozpoczął się nowy rok szkolny. Dziś, opaleni, wypoczęci, pełni cudownych wspomnień, wróciliśmy do szkoły. Już od jutra czekają na nas lekcje i nowe obowiązki. Na początku trudno nam będzie temu wszystkiemu sprostać, ale na pewno damy radę!

            W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów i zapału w zdobywaniu wiedzy. I pamiętajcie,

że jeszcze tylko
wrzesień, październik, listopad,
grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec
i...
Wakacje, znów będą wakacje,
Na pewno mam rację wakacje będą znów!

Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się 1 września 2015r. 

Msza Św. - godz. 8.00

Uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego - godz. 9.00

 

Autobus w Nętkowie - 7.20, w Grabowcu - 7.25.

Powrót - około godziny 9.45

Informacja dla rodziców uczniów klasy VI

UWAGA RODZICE SZÓSTOKLASISTÓW

W związku z dotacją celową z budżetu państwa na darmowe podręczniki w roku szkolnym 2015/2016 dla klasy I gimnazjum informuję, iż uczniowie klas pierwszych ginazjum zostaną zaopatrzeni w darmowy komplet podręczników 01 września 2015r., na zasadzie wypożyczenia podręczników na jeden rok szkolny.
Proszę o nie kupowanie podręczników.

Dyrektor gimnazjum- Joanna Urbańska

 

Dzień Ziemi 2015

Dzień Ziemi 2015

Nasz szkoła po raz kolejny wzięła udział w obchodach Dnia Ziemi. W tym roku, zgodnie z hasłem: „Z energią zmieńmy źródła”, zajęcia poświęcone były promocji odnawialnych źródeł energii oraz działań prowadzących do jej oszczędzania.

Preludium do szkolnych obchodów tego święta było wykonanie przez uczniów prac plastycznych ukazujących elektrownie wiatrowe oraz działania człowieka prowadzące do oszczędzania energii – segregacja odpadów, recykling, dbałość o czystość i piękno najbliższego otoczenia.

22 kwietnia klasowe drużyny walczyły o tytuł „Młodego Ekologa”, biorąc udział w grze edukacyjnej przygotowanej przez panią Katarzynę Wasiluk. Uczniowie klasy „0” i I losowali pytania- zagadki o zwierzętach, uczniowie klasy II i III odpowiadali na pytania z kategorii: „woda”, klasa IV i V z kategorii: „segregujemy odpady”, a klasa VI z kategorii: „energia”. Największe emocje wzbudzało pole gry z napisem: „Wracasz na start!” Podczas zabawy uczniowie wykazali się doskonałą wiedzą ekologiczną, a największe szczęście do rzutów kostką miał uczeń zerówki – Filip Cichocki. Dzięki jego szczęśliwym rzutom i prawidłowo udzielanym odpowiedziom przez całą grupę najmłodsi uczniowie w rywalizacji zajęli I miejsce. Gratulujemy!!!

Następnego dnia uczniowie wzięli udział w warsztatach ekologicznych z programem komputerowym „Przyrodo, Witaj!” Dzięki ciekawym animacjom uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób działalność człowieka przyczynia się do niszczenia środowiska oraz jakie surowce stanowią źródła energii. Dzieciaki doskonale rozwiązywały zadania ukazujące sposoby oszczędzania energii i wody w gospodarstwie domowym oraz prawidłowo wskazywały, co i jak robić, by codzienne czynności jak chociażby zakupy też wpłynęły na oszczędną gospodarkę energią i wodą. W ostatnim zadaniu uczniowie sprawdzali umiejętność rozpoznawania i nazywania roślin oraz zwierząt objętych w Polsce ochroną gatunkową.

27 kwietnia do naszej szkoły zawitała pani Ilona Herba, przedstawicielka Nadleśnictwa w Drawnie, która wygłosiła ciekawą prelekcję na temat drzew, a następnie przeprowadziła konkurs wiedzy praktycznej związany z wcześniejszym wystąpieniem. W zaciętej rywalizacji udział wzięły cztery mieszane drużyny, w skład których weszli uczniowie klasy IV, V i VI. Ostatecznie najlepiej z zadaniami poradzili sobie: Piotr Milewski, Oskar Wachowicz, Roksana Stekiel, Zuzanna Ruchlicka i Nikola Merks. W tym samym czasie uczniowie klas młodszych przygotowali prace plastyczne o tematyce ekologicznej. Na zakończenie wszyscy otrzymali od pani Ilony drobne upominki w postaci cukierków i zakładek do książek.

GALERIA

Wygenerowano w sekund: 0.07
2,242,931 unikalne wizyty
Table 'splubien_2.fusion0efab_email_verify' doesn't exist