Table 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't existTable 'splubien_2.fusion0efab_errors' doesn't exist Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubieniowie - News
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubieniowie

Nawigacja

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 6
-> Najnowszy użytkownik: sebastiancichocki

Losowa Fotka

Prognoza pogody

PROJEKTY

STOP DOPALACZOM

Przetłumacz stronę


Ważne informacje

Wyniki nauczania

Dokumenty szkolne

Konkursy

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ankieta

Czy lubisz wakacje?

Tak
Tak
100% [1 głos]

Nie
Nie
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 1
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 19/06/2014 19:59

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Ciekawe strony

Prace uczniów

Samorząd Uczniowski

Powitanie

Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubieniowie.

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

W każdy pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy rodziców na DZIEŃ OTWARTY.

Nauczyciele czekają na Rodziców w godzinach od 16.30 do 17.30.

Serdecznie zapraszamy!

Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się 1 września 2015r. 

Msza Św. - godz. 8.00

Uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego - godz. 9.00

 

Autobus w Nętkowie - 7.20, w Grabowcu - 7.25.

Powrót - około godziny 9.45

Informacja dla rodziców uczniów klasy VI

UWAGA RODZICE SZÓSTOKLASISTÓW

W związku z dotacją celową z budżetu państwa na darmowe podręczniki w roku szkolnym 2015/2016 dla klasy I gimnazjum informuję, iż uczniowie klas pierwszych ginazjum zostaną zaopatrzeni w darmowy komplet podręczników 01 września 2015r., na zasadzie wypożyczenia podręczników na jeden rok szkolny.
Proszę o nie kupowanie podręczników.

Dyrektor gimnazjum- Joanna Urbańska

 

Dzień Ziemi 2015

Dzień Ziemi 2015

Nasz szkoła po raz kolejny wzięła udział w obchodach Dnia Ziemi. W tym roku, zgodnie z hasłem: „Z energią zmieńmy źródła”, zajęcia poświęcone były promocji odnawialnych źródeł energii oraz działań prowadzących do jej oszczędzania.

Preludium do szkolnych obchodów tego święta było wykonanie przez uczniów prac plastycznych ukazujących elektrownie wiatrowe oraz działania człowieka prowadzące do oszczędzania energii – segregacja odpadów, recykling, dbałość o czystość i piękno najbliższego otoczenia.

22 kwietnia klasowe drużyny walczyły o tytuł „Młodego Ekologa”, biorąc udział w grze edukacyjnej przygotowanej przez panią Katarzynę Wasiluk. Uczniowie klasy „0” i I losowali pytania- zagadki o zwierzętach, uczniowie klasy II i III odpowiadali na pytania z kategorii: „woda”, klasa IV i V z kategorii: „segregujemy odpady”, a klasa VI z kategorii: „energia”. Największe emocje wzbudzało pole gry z napisem: „Wracasz na start!” Podczas zabawy uczniowie wykazali się doskonałą wiedzą ekologiczną, a największe szczęście do rzutów kostką miał uczeń zerówki – Filip Cichocki. Dzięki jego szczęśliwym rzutom i prawidłowo udzielanym odpowiedziom przez całą grupę najmłodsi uczniowie w rywalizacji zajęli I miejsce. Gratulujemy!!!

Następnego dnia uczniowie wzięli udział w warsztatach ekologicznych z programem komputerowym „Przyrodo, Witaj!” Dzięki ciekawym animacjom uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób działalność człowieka przyczynia się do niszczenia środowiska oraz jakie surowce stanowią źródła energii. Dzieciaki doskonale rozwiązywały zadania ukazujące sposoby oszczędzania energii i wody w gospodarstwie domowym oraz prawidłowo wskazywały, co i jak robić, by codzienne czynności jak chociażby zakupy też wpłynęły na oszczędną gospodarkę energią i wodą. W ostatnim zadaniu uczniowie sprawdzali umiejętność rozpoznawania i nazywania roślin oraz zwierząt objętych w Polsce ochroną gatunkową.

27 kwietnia do naszej szkoły zawitała pani Ilona Herba, przedstawicielka Nadleśnictwa w Drawnie, która wygłosiła ciekawą prelekcję na temat drzew, a następnie przeprowadziła konkurs wiedzy praktycznej związany z wcześniejszym wystąpieniem. W zaciętej rywalizacji udział wzięły cztery mieszane drużyny, w skład których weszli uczniowie klasy IV, V i VI. Ostatecznie najlepiej z zadaniami poradzili sobie: Piotr Milewski, Oskar Wachowicz, Roksana Stekiel, Zuzanna Ruchlicka i Nikola Merks. W tym samym czasie uczniowie klas młodszych przygotowali prace plastyczne o tematyce ekologicznej. Na zakończenie wszyscy otrzymali od pani Ilony drobne upominki w postaci cukierków i zakładek do książek.

GALERIA

Wspaniała postawa Michała i Mateusza

Wspaniała postawa Michała i Mateusza

Nasza szkoła dwa lata temu nawiązała współpracę z 2 stargardzkim batalionem saperów mającym swoją siedzibę w tzw. czerwonych koszarach. Od tego czasu kilka razy gościliśmy u siebie saperów, którzy przygotowali dla naszych uczniów kilka prelekcji na temat niewybuchów i niewypałów zrealizowanych w ramach projektu: „Niewypały – Stop – Wezwij Saperów”. Podczas spotkań dzieci zdobyły szeroką wiedzę na temat niewypałów oraz sposobów zachowania się w przypadku zetknięcia się z nimi, a jak wiadomo – w naszej okolicy niestety ich nie brakuje. O tym, jak potrzebne były to zajęcia, mogliśmy się przekonać kilka dni temu.

Gminny Konkurs Piosenki Ekologicznej

W środę 22 kwietnia 2015 roku w Domu Kultury w Kaliszu Pomorskim odbył się Konkurs Piosenki Ekologicznej, w którym po raz pierwszy z naszej szkoły wzięły udział dwie uczennice klasy III: Oliwia Brydzińska  i Wiktoria Janecka, które przygotowywały się pod okiem wychowawczyni p. Lucyny Pater.
Konkurs skierowany był do dzieci klas I – IV szkół podstawowych oraz dla uczniów szkół gimnazjalnych.
Repertuar artystów był niezwykle zróżnicowany, a tematyka piosenek związana była z ochroną środowiska naturalnego, przyrodą i ekologią. Panowała miła, sympatyczna i bardzo ciepła atmosfera. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe  dyplomy i upominki. Uczestnicy konkursu i ich opiekunowie poczęstowani zostali ciepłą kawą, herbatą, owocami i słodyczami.

Brawa dla Oliwii i Wiktorii!

PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ

PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ

W piątek, 10 kwietnia 2015 roku, w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Reczu odbył się konkurs wokalistów startujących w eliminacjach gminnych Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej oraz Przeglądu Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych. W dwóch kategoriach wiekowych: 6-9 lat i 10-12 lat, zaprezentowało się 14 wokalistów i jeden duet. Uczestnicy konkursu zaśpiewali po dwa utwory. 

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy III: Oliwia Brydzińska i Wiktoria Janecka. Wiktoria i Oliwia do konkursu przygotowywały się pod opieką p. Lucyny Pater.

Młodzi artyści prezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności wokalnych. Przewodnicząca Jury, Pani Olga Leśniak, poprosiła wszystkich uczestników, aby nigdy nie przestali śpiewać, ponieważ w każdym z nich rodzi się przyszła gwiazda estrady. Jury po bardzo burzliwych obradach wybrało 5 laureatów.

Uczennica naszej szkoły Wiktoria  Janecka  piosenką „A ja mam psa” zapewniła sobie miejsce w czołowej piątce.

Wraz z pozostałymi laureatami Wiktoria reprezentowała naszą Gminę w powiatowym finale Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej oraz Przeglądu Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych, który odbył się 24 kwietnia 2015 roku w Choszczeńskim Domu Kultury.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom bardzo udanych występów.

Wielkie Brawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Próbne sprawdziany

Próbne sprawdziany

1 kwietnia 2015r. szóstoklasiści w całej Polsce pisali sprawdzian szóstoklasisty przygotowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Uczniowie do tego sprawdzianu przygotowywali się przez wiele miesięcy. 

Szkoła uczestniczyła w kilku projektach, dzięki którym uczniowie rzetelnie sprawdzili swoją wiedzę.

Nasi szóstoklasiści napisali cztery próbne sprawdziany: 

  • Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty z Operonem,
  • Diagnoza przed sprawdzianem - wydawnictwa Nowa Era,
  • Próbny sprawdzian szóstoklasisty z WSiP,
  • Próbny sprawdzian - wydawnictwa GWO.

 

Wesołych Świąt

Wygenerowano w sekund: 0.13
2,216,337 unikalne wizyty
Table 'splubien_2.fusion0efab_email_verify' doesn't exist